Masáže

V salonu Dee kosmetika nabízíme širokou škálu masáží. 

Masáže patří k nejstarším a nejpřirozenějším léčebným metodám. 

Masáže jsou skvělou cestou, jak ulevit unavenému organismu. Bolesti zad, těžké nohy, migrény - to je jen pár nejběžnějších příznaků, které můžete s pomocí masáží odstranit, nebo jim úplně předejít.

Masáže prokrví pokožku, svalstvo i klouby, zlepší jejich výživu, a tím ovlivní celkovou kondici, odstraní únavu a zmírní bolesti.

Na výběr máte několik druhů masáží a terapií, které uvolní Vaše tělo a nabijí Vás energií na další dny. Vyzkoušejte kouzla masáží a relaxačních terapií přímo v našem salonu.
 

ANTISTRESOVÁ MASÁŽ HLAVY A ŠÍJE
 

Každodenní stres i sedavé zaměstnání před monitorem se nejvíce promítají do ztuhlosti šíje, krku a následně dochází k přetížení místních svalů a k bolesti hlavy. Antistresová masáž hlavy příjemně odstraňuje bolesti hlavy, napětí v šíji, krku a ramenou. Zklidňuje mysl, ulevuje očím a zlepšuje kvalitu vlasů. Uvolnění šíjového a mimického svalstva při masáži směřuje k tomu, aby akutní bolest hlavy ustala v co nejkratším čase. V klidu a pod jemnýma rukama zkušené masérky si odpočinete a načerpáte novou energii.


MASÁŽ CHODIDEL
 

Existuje lepší cesta ke zdraví než čas strávený tím, že vám někdo masíruje chodidla? Vedle pohádkového pocitu má masáž za cíl stimulovat vaše vnitřní orgány skrze reflexní body chodidel. Ač v jsou názvu masáže pouze chodidla, není omezena jen na ně. Zahrnuje i spodní část dolních končetin. Masáž podporuje celkové zdraví a pocit pohody.
 

KLASICKÁ MASÁŽ
 

Patří mezi manuální relaxační techniky, které odstraňují svalovou únavu, ochablost, ztuhlost a bolestivost svalů. Navozuje celkové uvolnění a pohodu. Masáž se provádí vydatnějšími a tvrdšími hmaty. Uvolňuje kožní napětí, prokrvuje kůži a svaly, zlepšuje výživu tkání a odstraňuje bolest.

Masáže je vhodná pro všechna onemocnění pohybového aparátu, poúrazové stavy nebo při rekonvalescenci. Uvolňuje bolesti a ztuhlost přetíženého svalstva. Zmírňuje bolesti hlavy, migrény, celkovou únavu, a stres. Regeneruje, zlepšuje prokrvení těla a lymfatického systému, posiluje imunitní systém.
 

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY
 

Základem této techniky je uvolňující prohřívání a masírování energetických drah a zatuhlých míst. Tato technika má neuvěřitelně harmonizační účinky. Kameny se nahřejí ve vodní lázni, a poté se teplé přikládají na tělo. Svými účinky určitě uspokojí i ty nejnáročnější klienty.

Masáž lávovými kameny je jednou z nejlepších terapií k odstranění stresu a vnitřního neklidu. Tato masáž stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje. Postupně prohřívá celé tělo, pomáhá detoxikaci organismu, vyrovnává energii v těle.


MASÁŽ VONNÝMI SVÍČKAMI
 

Pro milovníky vůní a neobyčejnosti doporučujeme masáž vonnými svíčkami. Tyto svíčky jsou s příměsi oleje a bylinek, které společně s masérkou vyberete podle vytouženého efektu na tělo. Svíčka se zapálí a po chvilce se vosk rozpustí. Masér jemně polije vaše tělo teplým voskem a masíruje pomocí speciálních relaxačních hmatů. Masáž uvolňuje svaly a povrchové napětí kůže, vyživuje pokožku směsí vosku, oleje a bylinných přísad.


ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ
 

Základem ošetření je čokoládový olej. Kakao obsažené v čokoládě obsahuje antioxidanty, které působí proti stárnutí, vitamíny, minerály, koenzymy a nukleové kyseliny. Vitamíny A a E vstřebává celé vaše tělo. Čokoláda vyživuje pokožku, vrací jí její pružnost a hebkost. Potlačuje celulitidu a výrazně vylepšuje vzhled pokožky. Vaše pleť bude po této proceduře hebká a jemná.

V rituálu na vás ještě čeká zábal a kávový peeling


AROMATERAPEUTICKÁ MASÁŽ
 

Tato masáž je více relaxační než klasická, protože jednotlivé masérské hmaty jsou pomalejší a jemnější. Jedná se o masáž celého těla. Éterické oleje ovlivňují tělo a duši. Dostávají se dýcháním do organismu a mohou zde rozvinout své účinky.

Uvolňují křeče, působí antisepticky, dezinfikují, ředí šlem, tiší kašel, tonizují (posilňují), mírní bolest a mají protizánětlivé účinky. Masáž tak přináší relaxaci, zmírňuje vliv stresu a zvyšuje energii, zlepšuje kvalitu spánku, podporuje krevní a lymfatický oběh, uvolňuje svalové partie a tkáně těla, podporuje regenerační proces pokožky.
 

Pedikúra Dee Kosmetika