Manikúra a nehtová modeláž

Gel lak

Gellak, Gel-lak nebo shellac jsou různé názvy pro hybridní materiál na nehty. Momentálně se jedná o nejlepší variantu potahování přírodních nehtů, obzvláště pokud je máte zničené, slabé nebo lámavé. Při minimální zátěži nehtů poskytuje perfektní a upravený vzhled. Výdrž na nehtech je 2-3 týdny, podle zátěže a kvality vlastních nehtů. 

V salonu Dee kosmetika sundaváme gellak šetrně pomocí speciálního removeru, díky čemuž nehrozí poškození vašich nehtů.

Tato procedura obsahuje desinfekci rukou, úpravu nehtů do požadovaného tvaru, úpravu kůžiček, odmaštění nehtu a aplikaci gellaku.

Aplikace nového laku trvá do 45 minut.

Nabízíme největší výběr barev v Praze- více než 600 odstínů.
 

Nehtová modeláž

Gelové nehty se vyznačují trvanlivostí, pružností, odolností a v neposlední řadě také přirozeným vzhledem. Každá žena je jedinečná a není pochyb o tom, že jedním ze způsobů jak tuto jedinečnost ještě podtrhnout, jsou upravené nehty, ať už ozdobené jednoduchými barvami, francií, flitry, razítky nebo dalšími ozdobami.

U nás v salonu pracujeme pouze s kvalitními certifikovanými gely s dlouhou výdrží.

Při prodlužování nehtů je možnost vybrat z technik na tipy nebo na šablony. 

Samotná procedura trvá cca 90 min.

Barvy používáme buď UV gely (300 odstínů) nebo gellaky (přes 600 barev)- díky tomu máme největší výběr barev v Praze a můžeme uspokojit i ty nejnáročnější klientky.


 

Chcete-li mít jen přirozené, pečlivě upravené nehty, zvolte klasickou manikůru. Upravíme vám nehtové kůžičky, nehty vám zapilujeme do požadovaného tvaru a zaleštíme. Dále lze přidat lakování nebo p-shine, což je výživná japonská manikura, kdy se do nehtu zaleští včelí vosk a křemičitý pudr, pro dokonalou výživu a zpevnění vašich nehtů. 

Pokud si budete chtít dopřát ještě víc tak vyzkoušejte spa manikuru, ve které máte navíc lázeň se šumivou kapslí, peeling a masáž rukou. Samozřejmě se dá přidat parafínový zábal.

 

Manikúra

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/2