top of page

Manikúra a nehtová modeláž

Gel lak

Gellak, Gel-lak nebo shellac jsou různé názvy pro hybridní materiál na nehty. Momentálně se jedná o nejlepší variantu potahování přírodních nehtů, obzvláště pokud je máte zničené, slabé nebo lámavé. Při minimální zátěži nehtů poskytuje perfektní a upravený vzhled. Výdrž na nehtech je 2-3 týdny, podle zátěže a kvality vlastních nehtů. 

V salonu Dee kosmetika sundaváme gellak šetrně pomocí speciálního removeru, díky čemuž nehrozí poškození vašich nehtů.

Tato procedura obsahuje desinfekci rukou, úpravu nehtů do požadovaného tvaru, úpravu kůžiček, odmaštění nehtu a aplikaci gellaku.

Aplikace nového laku trvá do 45 minut.

Nabízíme největší výběr barev v Praze- více než 600 odstínů.
 

Nehtová modeláž

Gelové nehty se vyznačují trvanlivostí, pružností, odolností a v neposlední řadě také přirozeným vzhledem. Každá žena je jedinečná a není pochyb o tom, že jedním ze způsobů jak tuto jedinečnost ještě podtrhnout, jsou upravené nehty, ať už ozdobené jednoduchými barvami, francií, flitry, razítky nebo dalšími ozdobami.

U nás v salonu pracujeme pouze s kvalitními certifikovanými gely s dlouhou výdrží.

Při prodlužování nehtů je možnost vybrat z technik na tipy nebo na šablony. 

Samotná procedura trvá cca 90 min.

Barvy používáme buď UV gely (300 odstínů) nebo gellaky (přes 600 barev)- díky tomu máme největší výběr barev v Praze a můžeme uspokojit i ty nejnáročnější klientky.


 

Chcete-li mít jen přirozené, pečlivě upravené nehty, zvolte klasickou manikůru. Upravíme vám nehtové kůžičky, nehty vám zapilujeme do požadovaného tvaru a zaleštíme. Dále lze přidat lakování nebo p-shine, což je výživná japonská manikura, kdy se do nehtu zaleští včelí vosk a křemičitý pudr, pro dokonalou výživu a zpevnění vašich nehtů. 

Pokud si budete chtít dopřát ještě víc tak vyzkoušejte spa manikuru, ve které máte navíc lázeň se šumivou kapslí, peeling a masáž rukou. Samozřejmě se dá přidat parafínový zábal.

 

Manikúra

bottom of page